top of page

References

iffet_iyigun_meydanli.jpg

İFFET İYİGÜN MEYDANLI
Consultant @M2I Danışmanlık;
Innovation Scouter @Fark Labs

Tuğba ile teknoloji yol haritaları, teknoloji özdeğerlendirme ve TRIZ konularında birlikte çalışma imkanımız oldu.  Tüm projelerde, bitmek bilmeyen enerjisi, pozitif iletişimi, özverili ve titiz yaklaşımı ile yaratıcı yönünü bir araya getirerek deneyimini en üst şekilde aktardığını gördük.  Daha da ötesi, güler yüzü ve pozitif enerjisi ile hep aradığımız ekip arkadaşımız oldu.  Edindiği 20 yıllık ar-ge ve teknoloji yönetimi tecrübelerini bundan sonra çok daha fazla projeye ve farklı şirketlere aktaracağı için onunla çalışacak ekiplerin çok şanslı olduğuna inanıyoruz.  Özellikle TRIZ alanındaki sonuçları patentler ile de doğrulanmış derin bilgi birikimini paylaşmak için başarılı bir şekilde başladığı iç eğitmenlik serüvenine farklı firmalarda eğitmen olarak ilerletecektir, uzmanlaştığı tüm alanlarda sonuç odaklı çalışmalara imza atacaktır.
Projelerde birlikte çalışmak üzere, yolun açık olsun.

Melda_Polat.jpg

MELDA POLAT
Consultant @M2I Danışmanlık

murat_arslanoglu.jpg

MURAT ARSLANOĞLU
Director | Research and Development
@TEKNOROT OTOMOTIV Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.

Tuğba, ülkemizin en büyük şirketlerinden biri olan Arçelik’te dolu dolu inovasyon ile geçen 22 yılı ile oldukça donanımlı ve tecrübeli. İnovasyon konusunda eğitim ve danışmanlık veren ancak meslek hayatında çok az tecrübesi olanlarla karşılaştırdığınızda bu özellikler bizim için paha biçilmez değerli. Kendisi, şirketimizde verdiği bir günlük seminerde bile pek çok kavram ile tanışmamıza vesile olmuş ve yeni inovasyon çalışmalarında ufkumuzu açmıştır. Kendisi ile en kısa zamanda tekrar birlikte olmak ve birlikte yeni çalışmalar yapmak istiyoruz.

Bilgin_Hacıoglu.jpg

BİLGİN HACIOĞLU
R&D Manager
@BEKO LLC

İş hayatımızın büyük bir kısmı problem çözümüdür. Büyük engeller ile karşılaştığımızda ve henüz ne yapacağımıza, ne yöne gideceğimize karar vermediğimiz anlarda kendimizi büyük bir sis bulutu içinde hissederiz. Tuğba ile çalışırken işte o sis içinde rehberiniz var demektir. Sahip olduğu TRIZ, 6Sigma, FMEA, Benchmarking, SWOT gibi yetkinlikleri ve inovatif yaklaşımları ile size ışık olur. Çözüme koşar adım beraber yürürsünüz ve aydınlığa yaklaştıkça omuzlarınızdaki yükün giderek hafiflediğini hissedersiniz. Onunla birlikte çalışmak size güç verir, güvende hissettirir, yaptığınız işten keyif alırsınız. Yıllarca birlikte yan yana çalışmamızın özetidir bu...

Mehmet_Oturak.jpg

MEHMET OTURAK
Product Safety Manager
@ARCELIK GLOBAL

Tuğba ile uzun yıllar birlikte çalışma fırsatımız oldu. Tasarım çalışmalarında gösterdiği inovatif ve  müşteri odaklı yaklaşımını, reliability ve safety çalışmalarına da yansıttı. Şirketimiz kütüphanesine bir çok zorlayıcı test ve metodoloji kazandıran Tuğba, aynı zamanda bilgi birikimi, işbirlikçi ve paylaşımcı tutumu ile birçok genç yeteneğin gelişimine katkı sağladı. Şimdi çıktığı bu yeni yolculukta, ülke çapında bir çok yeteneğe ulaşarak, onlara da  ilham ve başarı kaynağı olacağından eminim. 

84179903_10157181801332169_2717180831834570752_n.jpeg

EREN YAĞMUROĞLU
Strategic Advisor
@Maxfield & Parrish

Yaratıcı çözümler ve uygulanabilir fikirler bulmayı gerektiren zorlu projelerde birlikte çalışmak için harika bir insan.

Tamer_Kahyaoglu.jpeg

TAMER KAHYAOĞLU
Factory Director @ARCTIC S.A.

Tuğba’nın,  çalışma hayatı boyunca  ARGE ve üretim süreçlerinde uzmanlığın da ötesinde, otorite haline geldiğine şahit oldum. Yenilikçi fikir üretme yetkinliği ve  başarılı inovasyon çalışmalarıyla her zaman öne çıktı. Verdiği eğitim ve koçluklarla birçok başarılı çalışanın yetişmesine katkıda bulundu. Büyük ve kurumsal bir şirkette edinmiş olduğu bu eşsiz bilgi birikimi ve tecrübe, sadece ülkemiz için değil, yurtdışı şirketler için de öğretici  ve yol gösterici olacaktır. Kendi markasıyla yürüyeceği  yeni profesyonel hayatında da onunla beraber çalışmak, bize her zamanki gibi önemli katkılar sağlayacaktır.

Oguzhan_Ozcan.jpg

Prof. Dr. OGUZHAN ÖZCAN
Director @Koç University
Design Consultant  for Industries 

bottom of page